Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  madalinutzamamy la data de Vin Apr 29, 2011 8:21 am

Pe cine recomandati in materie de medic ginecolog? Cu cine ati nascut? Cat l-ati platit? Cum s-a purtat cu voi?
Avti intrebari legate de anumiti medici? Intrebati aici!
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  madalinutzamamy la data de Vin Apr 29, 2011 8:23 am

Eu am nascut cu doctorita Badea Valeria din Brasov. Este o doctorita superba, calma, de treaba, nu cere ea asa zisa spaga, se poarte excelent cu pacientii. O recomand din toata inima.
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  claudia252820 la data de Lun Mai 02, 2011 4:35 am

eu am nascut la orsova, cu dr egher, o dna deosebita, nu a vrut bani pana dupa operatie, si atunci i am dat doar asa, ca am vrut eu.un spital curat cu personal deosebit de la femeia de servici pana la doctori.sunt foarte multumita si recomand ca daca e o sarcina fara probleme si fara atenta monitorizare, orsova e o alegere buna!
claudia252820
claudia252820
Nou venit

Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 35
Localizare : drobeta turnu severin

Sus In jos

Mesaj  madalinutzamamy la data de Lun Mai 02, 2011 5:57 am

Nici doctorita mea nu a acceptat banii. Iar asistentele si chear si ea, s-au purtat excelent...bine, mai mult ca eram pacienta dansei dar nu conteaza:)

Moderator

Sus In jos

Mesaj  cryss4 la data de Mier Mai 04, 2011 1:48 am

Eu sunt din Constanta si merg la domnul doctor Raica Dan. este un om de nota 10 iar inainte de a merge la dansul am auzit numai cuvinte de nota 10 despre el..
cryss4
cryss4
Nou venit

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum