Intre noi,fetele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:)

3 participanți

In jos

Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:) Empty Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:)

Mesaj  madalinutzamamy Vin Apr 29, 2011 9:31 am

Orice mamica ce se simte implinita, are inca intiparita in minte mult timp dupa nastere, momentul nasterii.
Care este povestea ta?
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:) Empty Re: Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:)

Mesaj  claudia252820 Lun Mai 02, 2011 4:52 am

sarcina mea a decurs astfel: primele 3 luni nealimentata, cu voma continua, apoi pana la 6 luni m am linistit. la 6 luni, placenta jos inserata cu col deshis. am urmat tratament si 1 luna am stat numai in pat. apoi pe la 8 luni ma duc sa fac un 4 d unde mi s-a spus ca bebelusa nu are toracele inchis si ca intestinele sunt pe afara Sad am crezut ca mor, am mers la timisoara unde mi s au infirmat cele spuse de dr incompetenta de aici din severin.la 36 de sapt am mers la orsova la control, am facut un eco si bebelusa deja avea retard 2 saptamani, placenta era calcifiata si imbatranita. asa ca intr-o luni dimineata la 9 am intrat in sala de operatie si la 9.05 mi s-a nascut draga mea Rebeca Maria de 2700 gr si 47 de cm.mi-a fost facuta anestezie generala, m-am trezit la 5 ore dupa operatie, si 2 zile am avut dureri.operatia s-a vindecat frumos, chiar vreau sa merg si la sala zilele astea sa fac miscare insa mai putin ptr abdomen.
claudia252820
claudia252820
Nou venit

Mesaje : 58
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 39
Localizare : drobeta turnu severin

Sus In jos

Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:) Empty Re: Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:)

Mesaj  RALU Lun Mai 02, 2011 4:57 am

Claudia acum cand te uiti la printesa iti dai seama ca a meritat tot chinul din timpul sarcinii I love you
Pupam printesa Rebeca I love you
RALU
RALU
Admin

Mesaje : 187
Data de inscriere : 28/04/2011

https://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:) Empty Re: Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:)

Mesaj  madalinutzamamy Lun Mai 02, 2011 5:54 am

Foarte dragut Claudia:) Sanatate printesei si tie:*:*:*
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:) Empty Re: Povestea mea! Asa mi-am cunoscut ingerasul:)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum