Intre noi,fetele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tratamentele romanilor...fara scoala

3 participanți

In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  madalinutzamamy Sam Apr 30, 2011 12:54 am

Multi Romani isi dau singuri tratament dupa capul lor. Ba mai dupa internet, ba dupa ce zicea bunica, insa de cele mai multe ori aceste fac rau in loc sa ne insanatoseasca, ce este de facut?
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  claudia252820 Lun Mai 02, 2011 5:01 am

cred ca ma inscriu si eu in randul acesto romani, de exemplu acum iau galafor la "indemnul" netului, dupa ce am citit diverse pe mai multe forumuri.nu am mai alaptat de 1 luna si acum vreau sa incep iar, nu stiu insa daca va mai merge.
claudia252820
claudia252820
Nou venit

Mesaje : 58
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 39
Localizare : drobeta turnu severin

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  RALU Lun Mai 02, 2011 5:06 am

Claudia eu am ramas fara lapte la o luna si juatate,si cand am vazut ca se imputineaza am incercat galafor,dar nu a da rezultat Crying or Very sad
Pe langa asta incearca si ceaiurile de la fares pt stimularea lactatie,poate totusi reusesti.
RALU
RALU
Admin

Mesaje : 187
Data de inscriere : 28/04/2011

https://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  claudia252820 Lun Mai 02, 2011 5:11 am

da, de azi am inceput, sa vad ce o sa se intample, sper sa reusesc macar sa i dau 200 ml/zi de lapte matern.
claudia252820
claudia252820
Nou venit

Mesaje : 58
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 39
Localizare : drobeta turnu severin

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  RALU Lun Mai 02, 2011 5:54 am

Claudia am deschis topic pt relactatie,si am rugat pe cineva care stie totul desprea asta sa intre sa ne dea niste sfaturi,sper sa intre.
RALU
RALU
Admin

Mesaje : 187
Data de inscriere : 28/04/2011

https://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  claudia252820 Lun Mai 02, 2011 6:19 am

admin, unde e noul topi? la ce sectiune?
claudia252820
claudia252820
Nou venit

Mesaje : 58
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 39
Localizare : drobeta turnu severin

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  RALU Lun Mai 02, 2011 6:34 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Uite Claudia,la alimentatia copilului
RALU
RALU
Admin

Mesaje : 187
Data de inscriere : 28/04/2011

https://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  madalinutzamamy Lun Mai 02, 2011 11:07 am

Claudia tu esti un caz bun...ma feream la bolile venerice sau bacteriene de care nu te poti feri decat cu prescriptie medicala. Ce iei tu nu este pentru a te vindeca. Desi trebuie sa citesti cu atentie prospectul sau sa intrebi farmacistul. Oricum, la farmacie poate iti dadea acelasi lucru.
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Tratamentele romanilor...fara scoala Empty Re: Tratamentele romanilor...fara scoala

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum