Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti.

In jos

Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti. Empty Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti.

Mesaj  RALU la data de Dum Mai 01, 2011 7:41 am

Speram ca va place pe forumul nostru si va asteptam cu drag sa va inregistrati si sa participati cu noi la toate discutiile Smile
RALU
RALU
Admin

Data de inscriere : 28/04/2011

http://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti. Empty Re: Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti.

Mesaj  madalinutzamamy la data de Dum Mai 01, 2011 10:09 am

O idee foarte buna Ralu! Asa putem vedea daca mamicutele si de ce nu bunicutele:) sau taticii au sau nu o parere buna despre micutul forum:) Care in curand va creste mare;)))))) Twisted Evil

Moderator

Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti. Empty Re: Dragi vizitatori,semnati va rog in cartea de oaspeti.

Mesaj  RALU la data de Lun Mai 02, 2011 2:42 am

Cum suntem la inceput,conteaza fiecare parere in parte pentru noi,si cum la alte topicuri accesul vizitatorilor de a posta este oprit,acest topic le da voie sa spuna ce la place si ce nu,si orice altceva Smile
RALU
RALU
Admin

Data de inscriere : 28/04/2011

http://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mesaj  madalinutzamamy la data de Lun Mai 02, 2011 5:51 am

Foarte bine:)

Moderator

Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum