Intre noi,fetele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

3 participanți

In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  madalinutzamamy Vin Apr 29, 2011 8:21 am

Pe cine recomandati in materie de medic ginecolog? Cu cine ati nascut? Cat l-ati platit? Cum s-a purtat cu voi?
Avti intrebari legate de anumiti medici? Intrebati aici!
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 32
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  madalinutzamamy Vin Apr 29, 2011 8:23 am

Eu am nascut cu doctorita Badea Valeria din Brasov. Este o doctorita superba, calma, de treaba, nu cere ea asa zisa spaga, se poarte excelent cu pacientii. O recomand din toata inima.
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 32
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  claudia252820 Lun Mai 02, 2011 4:35 am

eu am nascut la orsova, cu dr egher, o dna deosebita, nu a vrut bani pana dupa operatie, si atunci i am dat doar asa, ca am vrut eu.un spital curat cu personal deosebit de la femeia de servici pana la doctori.sunt foarte multumita si recomand ca daca e o sarcina fara probleme si fara atenta monitorizare, orsova e o alegere buna!
claudia252820
claudia252820
Nou venit

Mesaje : 58
Data de inscriere : 28/04/2011
Varsta : 39
Localizare : drobeta turnu severin

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  madalinutzamamy Lun Mai 02, 2011 5:57 am

Nici doctorita mea nu a acceptat banii. Iar asistentele si chear si ea, s-au purtat excelent...bine, mai mult ca eram pacienta dansei dar nu conteaza:)
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 32
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  cryss4 Mier Mai 04, 2011 1:48 am

Eu sunt din Constanta si merg la domnul doctor Raica Dan. este un om de nota 10 iar inainte de a merge la dansul am auzit numai cuvinte de nota 10 despre el..
cryss4
cryss4
Nou venit

Mesaje : 61
Data de inscriere : 29/04/2011

Sus In jos

Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici. Empty Re: Medici pe care ii recomand. Cei mai buni medici.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum