Intre noi,fetele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Numele bebelusului..

3 participanți

In jos

Numele bebelusului.. Empty Numele bebelusului..

Mesaj  cryss4 Mier Mai 04, 2011 3:45 am

Dupa ce ati aflat ce sex are copilasul din burtica voastra... v-ati gandit la cateva nume, nu?Erati nesiguri sau va doreati inca de la inceput un nume? Va astept sa le impartasim impreuna...

Eu(mai mult) am ales impreuna cu al meu si cu nasii David Andrei si asa va ramane.David imi placea mie dinainte cu mult timp sa aflu ca sunt insarcinata iar Andrei am ales impreuna cu nasii si al meu pentru ca doream 2 prenume sa aiba si sa fie de sfant..asa ca am ales ca cel de al doilea sa fie Andrei.La VOi??
cryss4
cryss4
Nou venit

Mesaje : 61
Data de inscriere : 29/04/2011

Sus In jos

Numele bebelusului.. Empty Re: Numele bebelusului..

Mesaj  madalinutzamamy Mier Mai 04, 2011 4:26 am

Eu am ales din prima Darius(si la mine era o doleanta veche:) ). Apoi Florin pentru ca parintii mei isi doreau un baietel si cum n-au avut, le-am respectat eu dorinta:)
madalinutzamamy
madalinutzamamy
Moderator

Mesaje : 193
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 32
Localizare : Intre norisori:x

Sus In jos

Numele bebelusului.. Empty Re: Numele bebelusului..

Mesaj  RALU Mier Mai 04, 2011 6:49 am

Ei,la noi a fost ceva bataie de cap,intai credeam ca-i baiat si ne-a luat ceva timp sa ne gandim la nume,si apoi cand am aflat ca e fata si ne-am facut planuri degeaba pentru baiat,am luat-o de la capat:))
Aici Ingrid ca prim nume a fost clar,mai ramanea al doilea:))Andreaa,ca ea si cu mine am avut treaba cu numele,vroia Maria,vroiam si eu,dar imi placea si Nicole,si mi-a luat ceva timp pana sa raman la Maria:))
La Andreea nu ne-am gandit la nume pana am nascut,ca eram superstitiosi:)))))Cand am nascut sotul meu a venit cu o lista cu nume ,pana la urma nu am ales de acolo,eu am vrut Andreea,el a vrut Bianca,si a ramas Andreea Bianca:)))
RALU
RALU
Admin

Mesaje : 187
Data de inscriere : 28/04/2011

https://desprecopiiinostri.forumgratuit.ro

Sus In jos

Numele bebelusului.. Empty Re: Numele bebelusului..

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum